HORTICOOP

Yıllar boyunca, kooperatifimiz birçok birleşmeden dolayı başarılı oldu. Kooperatif olduğumuzu kasıtlı olarak vurguluyoruz, çünkü biz bahçe endüstrisi için bir organizasyonuz. Kooperatifin, tamamı profesyonel bir bahçe işletmesi işlettiği 850’den fazla üyesi var.

Yukarıda da belirtildiği gibi, Horticoop zaman içinde tek bir kuruluşta birleşmiş birkaç işletmeden doğmuştur. İlgili tüm taraflar, aralarında bahçe bitkileri endüstrisi için çok daha fazla katma değer sağlayabilecekleri sonucuna varmış; daha fazla ürün, daha fazla hizmet ve daha fazla uzmanlık. Kooperatif Koninklijk Tuinbouwcentrum Horticoop aşağıdaki işletmelerden oluşmaktadır:

Horticoop bv
Lentse Potgrond bv
Slingerland Potgrond bv
Mardenkro bv
Alflora bv

100 yıldan fazla bir süredir faaliyetteyiz ve 2004’ten beri Hollanda’daki seçkin Kraliyet Kooperatiflerinden biriyiz. Bu, çok gurur duyduğumuz bir başlık.

Horticoop BV

Horticoop BV, saksı gübresi ve bahçıvanlık sarf malzemelerinden teknolojiye kadar, profesyonel yetiştiricilere bahçıvanlık ürün ve hizmetlerinde olağanüstü bir ürün yelpazesi sunmaktadır. İşbirliği idealini destekliyoruz ve hedefimiz, profesyonel yetiştiriciler için gelişmiş finansal getirilere katkıda bulunan ürün ve hizmetlerimizle klasik bir kazan-kazan durumu elde etmektir.
Personelimiz, uzmanınız

Çalışanlarımız ticaretlerini biliyorlar ve bahçeciliğin içindekiler ve çıkışlarına aşinalar. Bu uzmanlar süreçlerinizi bilirler ve en son gelişmelere ayak uydururlar, böylece her türlü ekim sorunu için en iyi çözümü sağlayabilirler. Bu, bizimle iletişime geçtiğinizde, size her zaman size doğru şekilde tavsiyede bulunabilecek ve tüm uygulama sorunlarınızda yardımcı olabilecek bir uzmanla konuşacağınız anlamına gelir.