RIDDER SERA PERDE & MOTORLARI

Ridder Hakkında

Dünya çapındaki çiftçilerin ve yetiştiricilerin verimli ve sürdürülebilir kontrollü çevre tarımı için kendi bireysel yaklaşımlarını benimsemeleri gerekir. Bu, uluslararası bir aile şirketi olan Ridder’ın 65 yıldan fazla süredir Hollanda tarımsal gıda uzmanlığını adaptif teknolojiye ve tam olarak yerel ihtiyaç ve koşullara göre uyarlanmış teknik uzmanlığa dönüştürerek yerine getirme sözü veriyor.

Bu bizim yaptığımız şey

Ridder’da yenilik yapma dürtü DNA’mızdadır. Ayrıca mümkün olan en iyi çözümü bulmaya kendimizi adadık. Bu iki özelliğin dengeli kombinasyonu, Ridder’ın bahçecilik, yoğun hayvancılık ve mahsul depolama sektörleri için teknik çözümlerde deneyimli pazar lideri haline gelmesini sağlamıştır. Bugün, Ridder’ın uluslararası ofislerden ve global bir ortak ağdan destek alan 100’den fazla ülkedeki müşterileri var.

Geleceği böyle görüyoruz

Gelecekteki sağlığımız ve refahımız, büyük ölçüde verimli kontrollü çevre tarımına başarılı bir küresel geçişe bağlı olacaktır. Ridder’ın etkin bilgi paylaşım süreçleri ve pragmatik çözümleri, tüm dünyadaki üreticilere ve çiftçilere bu amaca ulaşmak için – kendi yollarıyla – yardımcı olmak için çok önemlidir.

1953 – Ridderkerk, Hollanda.

Yiyecekleri verimli bir şekilde büyütmek zor veya karmaşık olmak zorunda değildir. Ridder’ın kurucusu Frans Nugteren işte bu, 1952’de çiftliğinden küçük bir müteahhitlik firması kurmaya karar verdi. O zamanlar insanlar onun sadece tembel olduğunu ve çiftçiliğin dahil olduğu zor işlerden kaçınmaya çalıştıklarını varsaydılar. Fakat gerçekte tam tersi doğruydu: Kesin olarak, çiftçilik o kadar çok emek harcıyordu ki, Frans Nugteren işi kolaylaştırmak ve iş kalitesini arttırmak için yollar bulmak istedi.

Yolunu büyütmene yardım ediyorum

Değişen dünyamız küresel tarım için ciddi bir mücadeledir. Gelecekteki sağlık ve refahımız, büyük ölçüde verimli ve sürdürülebilir üretim yöntemlerine başarılı bir küresel geçişe bağlı olacaktır.

Ridder’da çiftçilere ve yetiştiricilere bu hedefe ulaşmalarında yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bunu nasıl yapabiliriz? 65 yılı aşkın bir süredir Hollanda tarımsal gıda uzmanlığını, yerel ihtiyaç ve koşullara tam olarak uyarlanabilecek yenilikçi adaptif teknoloji ve know-how’a dönüştürmek için yerel uzmanlarla konuşarak başlıyoruz.

Uzmanlığımız, bağlılığımız, akıllı sistemlerimiz ve pratik çözümlerimiz sayesinde çiftçiler ve üreticiler, dünyanın neresinde olursa olsun, verimli ve sürdürülebilir kontrollü çevre tarımı için kendi bireysel yaklaşımlarını benimseyebilirler.