VİTRO HAKKINDA

VITROHTS DOKU KÜLTÜRÜ LABORATUVARI VE FİDECİLİK

Sektörde 5 yıldır faliyet gösteren VITROHTS fidecilik ile başta muz fide çeşitleri olmak üzere müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fide yetiştiriciliği yapmaktayız. Bitkilerimizle birebir ilgilenen kadromuz sayesinde sağlıklı, verimli ve kaliteli fideler yetiştirmekteyiz. Ayrıca sunmuş olduğumuz farklı lojistik opsiyonlarımız ile müşterilerimizin bütçelerine uygun sonuçlar üretmekteyiz.

HORTICOOP TURKİYE TEMSİLCİSİ VITROHTS

Hollanda devi olan Horticoop B.V şirketinin Tükiye, Azerbaycan ve Iran temsilcisi olan VitroHTS tarıma dair herşey sloganına uygun her türlü ürünü tedarik edebilmektedir. Yurtdışında uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri yerli çiftçilerimizle buluşturmaktayız. Talebe göre şekillendirilmiş topraktan sera akıllı sistemleri ve sera araç gereçlerine kadar 500’den fazla ürün yelpazesi ve onlarca üretici partner firmalarıyla Horticoop B.V artık VitroHTS kalitesiyle Türkiye’de.

MODİFORM B.V TURKİYE TEMSİLCİSİ VITROHTS

Saksı ve viyol üretiminde sadece Hollanda değil, bir dünya devi olan Modiform B.V, VitroHTS kalitesi ve güvencesiyle artık Türkiye’de. 7000’den fazla çeşit ve talebe özel olarak tasarım yapılabilinen saksı ve viyollar ile özellikle çiçekçilik ve fidecilik sektöründe üreticilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.