Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9767716/vitrohts.com/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041
VİTRO HTS DOKU KÜLTÜRÜ – Vitro High Technology Sera Projeleri

VİTRO HTS DOKU KÜLTÜRÜ


DOKU KÜLTÜRÜ LABORATUVARI


Kuruluşundan Bu Zaman Kadar Sürekli Yeniklikleri Yakından Takip Edip, Teknoloji’nin En Yeni Makinelerini Kullanarak El değmeden Muz Fidesi Üretmektedir.Doku Kültürü Diye Tabir Ettiğimiz İlk Canladırmanın Profesyonel Ortamda el değmeden Uzmanlar Tarafından İşlenmeye Başlanmaktadır. Bu Aşamada Muz Fideleri Steril Bir Şekilde Yaşam Alanlarına Özel Bir Sıvı İle Yerleştirilir ve Artık Köklendirme Başlatılır. Kök Veren Fideler Zaman Kaybetmeden Makineler Yardımı İle El Değmenden İlk Toprak İle Buluşmaya Başlar ve Artık Asıl Saksılardaki Yerini Alırlar.

Vitro High Teknology Seracılık ( vitrohts ) Sera İşletmenliği ile birlikte Seracılık Firmasıdır. Firmamamızın Başarılı isimlerinden Turgay KÖK 1990 Yılları Arasında Uluslar Arası Seracılıkta Başarı Göstermiş DEBETS SCHALKE ve VİTRO WESTLAND gibi dev firmalar ile iş ortaklı yapmıştır.